TOP 10 - Kubki termiczne z logo

TOP 10 - Kubki termiczne z logo

Z pewnością nie raz, chcąc kupić gadżety dla firmy, którą reprezentujesz, natknąłeś się na propozycję czy ofertę kubków termicznych. A może w sposób zamierzony i celowy sam szukałeś modelu, który mieściłby się w Twoim budżecie czy preferencjach? I być może jeszcze nie raz staniesz przed takim wyborem, a wtedy sięgniesz do naszych sugestii czy propozycji. W tym wpisie chcemy zaprezentować Ci kilka fajnych modeli kubków termoizolacyjnych, które warto wziąć pod uwagę przy wyborze oferty. Jeśli dodatkowo znaczenie mają dla Ciebie jakość i funkcjonalność, a takie przy wyborze kubka termicznego powinno się uwzględniać, myślę, że ten wpis okaże się dla Ciebie pomocny.

Co powinien posiadać dobry kubek termiczny?

Na pewno powinien być wykonany ze stali szlachetnej wysokiej jakości, odpornej na rdzewienie.

Standardem powinna być podwójna ścianka wypełniona próżnią dla lepszej termoizolacji, bo po to tak naprawdę nabywamy kubek nazywany tak, a nie inaczej.

Należy wziąć pod uwagę czas utrzymania temperatury napoju.

Rozbieżności są znaczące.

Co jeszcze jest ważne przy wyborze kubka?

Zastosowanie. Kubek możemy zabierać na spacer. Możemy korzystać z niego w pracy. Możemy zabierać go w podróż samochodem. I tutaj nie wszystkie modele do końca nam się sprawdzą, ponieważ nie wszystkie kubki termiczne są dostosowane do uchwytów samochodowych.

A reklama? Gadżety reklamowe muszą spełniać swoją reklamową funkcję i w tym zakresie jednym z najbardziej istotnych elementów jest bezsprzecznie znakowanie. Powinno być trwałe i przede wszystkim widoczne. Wybierając model kubka, zwracaj uwagę na jego pole zadruku - miejsce, w którym naniesione zostanie logo Twojej firmy. Należy wybierać takie produkty, które optymalnie uwydatnią Twój logotyp, markę czy hasło reklamowe.

Kubek termiczny jako gadżet reklamowy powinien przyciągać uwagę. Oprócz wysokich właściwości technicznych, kubek termiczny musi być ładny. To produkt codziennego użytku. Ma się podobać. Ma sprawiać przyjemność, ma cieszyć oko, ma być użyteczny. To nie drewniana zawieszka na choinkę, na którą będziemy tylko patrzeć. Jest to produkt, który powinien spełniać swoją funkcję „termiczną” i reklamową jednocześnie.

Jaki kubek izotermiczny wybrać, żeby zapunktować u Twojego klienta?

Poniżej przedstawię Ci kilka propozycji wybranych z naszej oferty.

Wskażę na czas utrzymania temperatury, na istotne parametry, które warto uwzględnić przy wyborze trafionego kubka termicznego dla Twojego klienta.

 

Kubek termiczny O2R08425 z technologią unbolt & press – podwójnego zabezpieczenia przeciw wylaniu płynu

To oryginalne rozwiązanie z symbolem kłódki z pewnością podniesie kubek do wyższej rangi. Model posiada wszystkie pożądane parametry i z powodzeniem można go zakwalifikować do termicznych kubków reklamowych „klasy Premium”. W przypadku tego modelu temperatura ciepłego napoju utrzymuje się do 16 godzin, co w praktyce oznacza, że po tylu godzinach temperatura spada do 40 stopni Celsjusza. Możemy być zatem spokojni, że nasz napój nie wychłodzi się całkowicie. Kubek jest pojmeny. Mieści 500 ml płynu, a zatem sporo, żeby zabrać go ze sobą w dłuższą podróż. Właściwie posiada wszystko, co posiadać powinien jeden z najlepszych kubków termicznych. Nie wymaga obsługi obu rąk. Dodatkowo posiada silikonową podstawę, co powoduje, że lepiej trzyma się powierzchni, na której go postawimy.

 

Kubek termiczny z powłoką ceramiczną wewnątrz O3P43223eliminacja niepożądanych zapachów.

Ceramiczna powłoka, którą wyściełano kubek eliminuje metaliczny posmak żywności. Kubek wyposażony został w szczelne wieczko, które zapobiega rozlaniu napoju. Posiada dużą pojemność, bo aż 500 ml. Czas utrzymania temperatury ciepłego napoju w tym wypadku jest znacznie krótszy, bo sięga tylko 5 godzin. Ale pewnie i on ze względu na inne atuty znajdzie szybko swojego miłośnika.

 

Kubek termiczny z miedzianą izolacją między ściankami O3P43286

Kubek termiczny z miedzianą izolacją pomiędzy ściankami jest kolejną propozycją kubka, nad którym warto się zastanowić. Duża pojemność 500 ml oraz oryginalny wygląd na pewno nie umkną Twojej uwadze jako profesjonalisty i znawcy dobrych gadżetów. Pokrywka posiada przycisk i zasuwane zamknięcie, które zapobiegają rozlaniu napoju. Specjalna konstrukcja zapobiega przenikaniu ciepła do zewnętrznych ścianek kubka. Kubek wykonany został ze stali nierdzewnej 304 - stali o wysokiej odporności na rdzę. Model utrzymuje temperaturę ciepłego napoju do 8 h, a zimnych aż do 24 h. Specjalna miedziana konstrukcja zapobiega kondensacji na zewnątrz kubka.

 

Kubek termiczny z blokadą chroniącą przed wylaniem lub przeciekaniem napoju O3P43399

Kolejna propozycja kubka termicznego, tym razem o nieco mniejszej pojemności. Kubek wyróżnia pokrywa ze specjalną blokadą, która zapobiega rozlaniu lub przeciekaniu napoju. Kubek doskonale nadaje się do użytkowania podczas jazdy samochodem. Nie wymaga obsługi oburącz, a ponadto nadaje się idealnie do podróży samochodem, ponieważ pasuje do każdego uchwytu samochodowego. Utrzymuje temperaturę ciepłych napojów do 5 godzin, zimnych do 15 h.Kubek termicznym z regulacją przepływu napojuO3P43290

To kolejna propozycja dość niespotykanego kubka termicznego. Kubek posiada specjalne, przekręcane wieczko, dzięki któremu Twój klient będzie mógł regulować natężenie przepływu napoju. Będzie mógł go zmniejszyć lub zwiększyć. Kubek jest łatwy do demontażu i tym samym łatwy do umycia. Posiada 500 ml pojemności. Utrzymuje temperaturę ciepłego napoju do 5 h, a zimnego do 15 h.

 

Kubek termiczny do samochodu O2R08358

Przeznaczony wyłącznie dla kierowców. Kubek posiada podgrzewacz, który nagrzewa się po podłączeniu do zapalniczki samochodowej i tym samym podnosi lub utrzymuje temperaturę napoju. Model posiada 400 ml pojemności. Podstawa kubka wykonana została z pianki termoizolacyjnej.

 

Dzisiaj świat gadżetów reklamowych zmierza jednogłośnie w stronę oferty eko. I w tej kategorii nie mogło zabraknąć ekologicznych kubków termicznych. Coraz więcej firm przejawia zainteresowanie podobnymi produktami, dbając tym samym o proekologiczny wizerunek firmy bez konieczności rezygnacji z gadżetów reklamowych.

 

Bambusowy O4MO9421

jako termos lub kubek termiczny prezentuje się doskonale. Dlaczego nie? Przede wszystkim samo tworzywo, surowiec, z którego częściowo został wykonany, pozbawia go „zimnego charakteru”, z jakim kojarzone są kubki termiczne. Bambus dodaje ciepła i sprawia, że kubek spokojnie może stać się nieodłącznym towarzyszem naszego dnia niezależnie od tego, gdzie jesteśmy i co robimy. Podobnie jak większość modeli, również i ten posiada podwójne ścianki ze stali nierdzewnej o bardzo dobrych właściwościach oraz nie wymaga obsługi oburącz. Posiada 400 ml z dodatkowym sitkiem do zaparzania herbaty.Kubek termiczny dla kobiet 240 ml 
O2R08429

A poniżej niezwykle elegancka i zdecydowanie damska wersja kubka termicznego. Kubek posiada bardzo dobre właściwości termoizolacyjne (14 h), a do tego bardzo oryginalny i nietypowy dla kubków termicznych design. Zakręcana nakrętka zapobiega wyciekaniu napoju. Dodatkowym atutem produktu jest opakowanie – piękna, ozdobna tuba.

 

Kubek termiczny z ergonomicznym uchwytem O2R08422

Z uchem czy bez ucha? To kwestia gustu, aktualnych trendów, funkcjonalności. Ten model kubka termicznego o pojemności 300 ml zdecydowanie przypadnie do gustu mężczyznom ze względu na dość masywny wygląd i poręczny uchwyt. Kubek posiada szczelny przycisk open/close, za pomocą którego otwieramy lub zamykamy dostęp do napoju. Temperatura napoju spada do 40 stopni aż po 11 h.


Kubek termiczny z silikonową opaską – dobierz kolor do logotypu!
O2R08394

Wybierając kubek izotermiczny warto zwrócić uwagę na gamę kolorystyczną, w jakiej i czy w ogóle występuje. Oprócz powierzchni przeznaczonej na logotyp, można kolorem nawiązać do barw występujących w logo firmy. Taką możliwość daje model kubek z wymienną kolorową opaską, która oprócz swojej funkcji ozdobnej powoduje, że kubek staje się jeszcze bardziej indywidulany.

 

Udanych zakupów!