Top 10 gadżetów na jesień do biura

Top 10 gadżetów na jesień do biura

Pandemia w pełni, ale świat ożył i nie chce już wracać do czasu, kiedy wszyscy byliśmy zamknięci. Lato za nami i przypomnieliśmy sobie na dobre, co to znaczy „być wolnym”. Dzisiaj, to znaczy z końcem października 2021, wszyscy pracujemy tak, jakby nic szczególnego się nie wydarzyło. Organizowane są targi, eventy, a przedstawiciele handlowi powrócili do swoich podróży i jak dawniej odwiedzają swoich klientów. Wracają więc normalne, standardowe dylematy, co fajnego im wręczyć, ażeby nasza marka dobrze się kojarzyła. Czym przypomnieć się o firmie?

Gadżety ekologiczne to dzisiaj bardzo ważny punkt, obok którego firmy nie przechodzą obojętnie. A jeśli można i dało się choć w pewnym stopniu połączyć aspekt ekologiczny z elektroniką, z pewnością będzie to numer 1 wśród propozycji gadżetów biurowych na najbliższy czas.

Bambusowa ładowarka do telefonów z funkcją stojaka. Mała rzecz, a cieszy. Zwłaszcza wtedy, gdy telefon dopomina się naładowanej baterii. Mam wrażenie, że telefon mam ciągle rozładowany i nigdy nie wiem, gdzie go odkładam. Dzisiaj ten problem rozwiązał się sam. Telefon jest zawsze przede mną, a przy okazji się ładuje. Oczywiście warto mieć na uwadze fakt, że telefon musi być do tego typu ładowania indukcyjnego przystosowany. W innym przypadku taki gadżet nie będzie miał sensu, gdyż po prostu nie spełni swojej funkcji.

ladowarka

Wersją tańszą indukcyjnego ładowania, ale nadal w stylu "eko” są różnego rodzaju ładowarki kładzione na stół. Przykładem takiego produktu jest ładowarka wykonana z bambusa
 lub wykonana częściowo ze słomy pszenicznej i plastiku. Każde z tych urządzeń przypomina nam o tym, jak ważne jest świat i środowisko, w którym żyjemy.

Kolejnym gadżetem z obszaru elektroniki, z którego z powodzeniem Wasz klient mógłby korzystać w biurze, jest stojak na telefon z funkcją regulacji – urządzenie wyjątkowo przydatne nie tylko jako miejsce na telefon. Dla wszystkich, którzy prowadzą konferencję telefoniczną lub korzystają z materiałów na youtube. Telefon można postawić poziomo lub pionowo, a w związku z tym, że stojak jest niewielki i dodatkowo posiada funkcję składania, można go spokojnie ze sobą wszędzie zabierać.A jeśli piszemy o biurku, nie może zabraknąć takiego banalnego, a jednak wciąż niezbędnego gadżetu jakim jest pojemnik na długopisy. Idealnie sprawdzi się taki z budzikiem,
kalendarzem i termometrem. 

Niezbędnikami biurowymi są oczywiście wszelkiego rodzaju notatniki i notesy. Bardziej skrupulatni lubią notować wszystko w jednym miejscu. I tutaj wybór jest bardzo szeroki. Notesy coraz częściej i w różnych wariacjach możemy spotkać w ofercie gadżetów reklamowych. Z logo firmy wspaniale spełnią swoją funkcję. Standardowe w kartonowych okładkach, za to z wyborem na twarde i miękkie, i w całej palecie intensywnych, przyciągających wzrok kolorów. Biznesowe, eleganckie z ekoskóry, a także zupełnie trendy, ekologiczne w okładkach z korka i bambusa. Jak wiadomo, poza poukładanymi notesami, na naszych biurkach składuje się mnóstwo przeróżnych ważnych dokumentów i zapisków. Żeby uniknąć ich rozrzucenia chociażby w wyniku małego przeciągu, możemy skorzystać z eleganckiego przycisku do papieru. Jeżeli mamy tych dokumentów zdecydowanie więcej, skorzystajcie z przycisku do papieru wyposażonego w osiem metalowych klipów na kształt sylwetek ludzkich. Produkt doskonale ilustruje ideę budowania zespołu – wspólnoty firmowej i tworzenia wartości ważnych dla całej grupy.

Pozostały nam jeszcze dwa produkty, o których trudno byłoby nie wspomnieć pisząc o gadżetach – niezbędnikach w biurze. Pierwszy z nich - solidny kubek na herbatę lub kawę – z logo firmy niezmiennie pozostaje gadżetem reklamowym, który nigdy nie wychodzi z obiegu. A jest z czego wybierać. Możecie wybierać z szerokiej oferty kubków porcelanowych i porcelitowych. Kolorystyka, coraz ciekawsze kształty oraz rodzaje znakowania. Jedyną wadą tych kubków jest taka, że napój w nich szybko stygnie. Tutaj na pomoc przychodzą profesjonalne kubki termiczne, które zdecydowanie dłużej utrzymują ciepło napoju. Teraz spokojnie możemy unikać kuchni przez kilka godzin i skoncentrować się na pracy.Nie wyobrażam sobie, żeby nie wspomnieć, zwłaszcza w trendzie zdrowego odżywiania i bycia fit, o pudełku na kanapki lub tzw. lunchboxie. I tu wybór jest ogromny. W klasie wyższej znajdziemy modele z funkcją hermetycznego zamknięcia, dzięki czemu dłużej zachowamy świeżość naszego dania. Nowością są również wielokomorowe pojemniki służące przykładowo oddzieleniu sałatki od sosu.