Jeśli szukasz gadżetu, na którym chciałbyś się zareklamować, nie ponosząc przy tym zbyt wysokich kosztów, trafiłeś na właściwy produkt. Coraz bardziej powszechne zawieszki zapachowe lub znane również pod nazwą choinki zapachowe do samochodu, to pomysłowa forma reklamy dla mikro, małych i wielkich firm. Produkt drukowany dwustronnie to pole do popisu dla wielu nieszablonowych projektów. Pole zawieszki pozwala zamieścić wszystkie niezbędne informacje o firmie czy konkretną grafikę.  

Dodatkowym atutem jest dostępność w dowolnym, również zupełnie indywidualnym kształcie, odpowiadającym profilowi Twojej działalności.

Nic nie działa tak przekonująco i nic tak długo nie pozostaje w pamięci jak określona, ciekawa kompozycja zapachowa. Pozwól, żeby klienci kojarzyli Twoją markę z pięknym i przyciągającym zapachem.

Standardowa linia zawieszek zapachowych to grubo ponad 100 dostępnych gotowych kształtów, z których możesz wybrać najbardziej adekwatny do charakteru Twojej działalności czy marki, którą chcesz wypromować.

Wybierać możesz spośród 16 kompozycji zapachowych takich jak limonka, pomarańcza, truskawka, zielone jabłuszko, new car, kwiatowy, morski, zielona herbata, waniliowy, leśny, czarna kawa, melon, malina oraz trzy nowe zapachy stworzone z myślą o kobietach i mężczyznach for her i for him.